אנחנו פותחים את הברז לכולם

אנו פותחים את הברז עבור כל הרבה פעמים אנו שומעים שצריכים לאהוב אחרים לפתור את הבעיות שלנו. ברור כי גם למרות התפיסה אינה מובנת או מיושם בצורה שגויה, כמו מאות שנים של ניסיונות ליישום כללי של כלל זה דרך דתות, לא נתנו את התוצאות הרצויות, האנושות מגיע משבר חסרת תקדים. ברור כי הדתיות proselytes מי שאושרה גזר הדין יאמרו כי הגורם לכך הוא כי גברים לא אוהבים אחד את השני כאשר הם מציעים. למה אז לא לעשות זה אתה במקרה? זה יכול להיות כי הבסיס מבאר ומתודולוגיים אינה מובנת? לאהוב אחרים היא תכונה מיוחדת שאין. לה שום קשר עם הנטייה הטבעית לעזרה לנזקקים או לבצע מעשים טובים. תכונה זו משמשת חוש נוסף אשר מאפשר לך להתחיל להבחין שונה לחלוטין לשדה מציאות החושים משותף, אשר מאפשרת לאנשים להרגיש התלות ההדדית בין כל ואת הצורך למלא אחר דרך עצמה. זה דומה לאדם אהבה שברצונך למלא את מושא תשוקתו. באופן פרדוקסלי, אהבה אחרים מתחיל מ המנוגד – הגילוי של שנאה, דחייה, ההפרדה אחד מהשני.

. זה איך הגבר מרגיש כאשר הוא מגלה את תלותה הכולל אחרים. . במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. זה כאילו הסליל המספק חמצן שלנשום היה תחת השליטה של אדם אחר. ראה כי זה תלוי לגמרי ובהחלט ברחבי העולם שכולנו תלויים התנהגות נאותה שיש לנו כלפי בן הזוג. הוא מגלה כי הוא היחיד שקובע את מצב שלו כדי לשמור על יחסי של ניצול או תמיכה עם העולם.

כל יום את תחושת התלות גדל ואחד הופך להיות יותר תלויים אחרים לצרכים הבסיסיים שלהם כגון מים, לחם, עבודה ואבטחה. זה איך המערכת נפרד ומקיף מתגלה ואני התחלנו לבדוק את אפקט הפרפר בפעולה. במקביל, אנו חושפים שנאה על כולם במוצר העולם של האנוכיות הטבועה בו שלנו. את התמונה של תלות הדדית מוחלטת מכל האנשים אשר מגלה את עצמו לאדם מסוים גורם להרגיש את הרצון לפתוח את הברז לכולם. וזו אהבה לאחרים. הרב לייטמן Michael הוא אב ciber¬netica, רופא, הפילוסופיה והקבלה, פרופסור אונטולוגיה ותורת הידע. הוא מייסד, נשיא של בני יהודי, ארי המכון, בישראל. מידע נוסף על ו.

About

Categories: כללי תגיות: