אמפתיה זה מתקרב. ולגדול.

אולי קרה לך בשלב מסוים של החיים שלך, גם במקום העבודה, במועדון כי אתה תכופים, או במשפחה שלך, תמצא אדם שיש עמדות לגרום לדחייה של האנשים המקיפים אותו. תמיד מחפש לפגוע לוויה, אריגה קנוניות או על מישהו. יש חברים קבועים, יש ייחודו הוא מדבר בצורה ידידותית עם מישהו בזמן ולאחר דקות מאוחר יותר הוא מדבר רע שמישהו בהיעדרם, או מחפשים נזק. לפני כמה שנים פגשתי אדם טוב. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . זה גרם הדחייה של כל לסביבתו, במטרה לגרום נזק לאחרים בכל הזדמנות, הוא העליב את שחצה אותו בדרך. אבל היה עוד מוזרות, אשר יכול להבין. את יום שבו השישי יחיד ב המשרד שלך: בכה ללא הפסקה כאשר הוא לא היה לאנשים שלה מסביב. באותו הרגע החלטתי לשנות את הגישה שלי, כמו בדרך כלל, עד לאותו הזמן, מתי מישהו הניח שותף גרוע עמדות או מנסה לפצוע אנשים שחיו בסביבה שלך, אני פשוט הלך משם, כדי למנוע פגיעה, ואני תמיד נתן לי תוצאה לקחת את הנתיב נוח יותר.

באותו הזמן, במקום להשאיר אותי, שאני ניגש אליה, נראה לדיאלוג, ניסה ללוותו, ולקחו רק כמה דקות של דיאלוג לתת לי חשבון נושאת בפנים אם סבל גדול. ואז הבחנתי כי הוא התאמן למרגלות באמרה המכתב: "לא שם הטוב ביותר הגנה טובה לתקוף". כדי להגן על עצמך מפני כל הכאב הזה, על ידי האובדן של ילד, האובדן של השותף שלה, על ידי כישלון כלכלי, ליקוי פיזי, היא הייתה המוקדש תקיפת אחרים. בסופו של דבר, זה היה נורמלי לאנשים שלה עזב לאחר שסבל נזק, ואני משוכנע לשנות את העובדה כי הייתי קרוב זה המבט שלה. לא בשבילי, אבל כי באותו הרגע היא הבינה הוא שהוא יכול לחיות טוב יותר.

ובזה זה היה גילוי, פשוט היה זקוק בגישה ידידותית ובלתי אנוכי. וזה היה מה קרה. אדם שגרם כל כך דחייה על ידי שלהם עמדות החלו, מעט, שם יותר לאחרים, כדי לבטא חיבה כנה, וכדי לבנות מחדש את חייהם. %D7%A2/'>שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. לאורך זמן, אבל יותר הדגיש אפילו בימינו אנו, אנשים להשמיט לבטא את רגשותיהם. אנשים הגיעו בדרגה כזו של סבל שנמצאים בחו ל חברים ואויבים. הם הכניסו כולם אותו דבר, ומתי האפשרות של ב־1991, פגיעה הכל המעריכה אותם. קל יותר לעשות כן; יחס "פוגע להגן על עצמה" יש יתרון איכזבה המותקף כדי לראות מה הם מרגישים, כי אני מגנה עליי עם הסוג כזה של שריון זה, הרחק מגן עליי, מצטבר בתוך הכאב שלי, מרירות, סבל. לפעמים רק חיוך "אני שומע אותך", מבט, שותף לעבירה, עבור נזקקים טיפה הקליפה, והוא מוצג כפי שהוא באמת, אנו בביטחון מביעים את צרכיהם, הפחדים שלהם כאביהם. זה חיוני כי נוכל להיות פתוח כדי לזהות את האנשים האלה. שצריכים תמיכה בסביבה שלנו. ואם אתה שזקוק לתמיכה, יש לך את האומץ הצג פתוח כאשר מישהו מתקרב ונעים, בצורה ידידותית. לא כל אחד רוצה לקחת משהו. ישנם אנשים טובים יותר, כי אתה נותן להזין את חייך. אנחנו שניפגש שוב בקרוב. קרלוס קבררה לגדול יחד. ביחד עדיף.

About

Categories: כללי תגיות: