אמנות צביעה מבט חדש על אוטומטי זכוכית הצללה

מכונת ומראות היתה ועודנה אחת השיטות הפופולריות ביותר זה מעדיף ברכב של כל המדינות, פונה לא רק ללטש את המראה של הרכב, אבל גם לתת אותו גדל. אבטחה, כדי להעלות את רמת הנוחות ואת ביטחונם האישי של הנהג ושל הנוסעים. אנחנו מזכירים שאוטומטי זכוכית מגדלת את פותר מספר משימות בו זמנית. אנשים רבים יודעים כי האתגרים הללו ולשפר את המראה של מכוניות, יתר על כן, עד לאחרונה, משימה זו היה בראש סדר העדיפויות. בסוף שנות השמונים ותחילת התשעים יחיד מוצל הסרט פשוט להדביק על השמשה באמצעות דבק כהה ולא פונקציות נוספות בנוסף כדי לשפר את המראה, את הסרט הזה, למעשה, לא היה. כיום, פוליש כזה מתייחס טכנולוגיות אפילו לא של אתמול והיום pozavcherashnego.

היום tonirovanijastekol מרכזי אוטומטי ליישם טכנולוגיות חדישות ביותר, המשמש עבור אוטומטי זכוכית לשימוש ברשת קולנוע לספור מ 5 עד 14 שכבות של פולימר, סיליקון, ריסס צבע מתכת, כמו גם שכבת הגנה ולהחליט הטוב ביותר הפעילויות המוקצות. המנהיג הבלתי מעורער של הפקת סרטים באיכות גבוהה, אשר הפיק רכב צביעה, Llumar היא חברה אמריקאית. כיום ישנם מספר סוגי סרטים עבור השימוש ברשתות צבע אוטומטי: 1. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. דיבוב הסרטים מכוסות בצבע הוא הסוג הקל ביותר של סרטים ומראות. כזה דיבוב הסרטים אינם מסוגלים להבטיח הגנה יעילה של אור וחום. 2. סרטים LLumar רעיוני מתכת יכול להבטיח איכות הגנה עבור המכונית שלך מטמפרטורה גבוהה, קרינת UV ו בוהק.

מגוון רחב של צבעים מושגת על ידי השימוש מתכות שונות ושילובים שלהם. 3. דיבוב של סרטים עם ציפוי בשילוב צבע, מתכת יכול לספק עוד יותר צבע מגוון ולהבטיח הגנה אמינה נגד UV קרינה וטמפרטורות גבוהות. חלונות כהים תא נמוך באופן ניכר חימום של קרני השמש, לרכך חיתוך עיניים בהיר עם הרחוב לעשות את הנסיעה במכונית נוחה יותר. בהתאם מכיל סרט מתכת צבעוניים או בצבע זה יכול גם להקטין וגם לשקף קרני השמש. למעשה, צביעה אוטומטית סלון הוא הדרך הטובה ביותר כדי להגן מפני השמש. היום השימוש ברשתות צבע אוטומטי זמינים כמעט כל צבע, אבל הראשי הפופולריים ביותר הם השקופה, אפור, מעושן, ברונזה, כסף. זה יכול ליצור מעברי הצבע אחיד, מילוי הדרגתי. כפי שכבר אמרנו, החלונות הכהים של מכוניות צורכים אור השמש, הם גם יכולים באופן משמעותי הרטיבו הקדמיים של מכוניות. זכוכית, מצופה עם סרט גוון באיכות גבוהה, ניתן לעכב מ 95 99 אחוזים של קרינת UV, הפחתת שחיקה לוח המחוונים, המכסה סלון, להגן על הציוד רמקולים ושמע. זכוכית מגדלת אוטומטי פותר הבעיה של קליטה, השתקפות של חום במהלך אובדן חום קור דרך זכוכית על ידי 40 אחוזים. העלאת הסרט ומראות השפעה על התנגדות של זכוכית מכוניות, להפוך אותם עמיד בפני שריטות ונזק אחרים. איכות LLumar סרטים כמעט לא להפחית את רמת סריקה והשקיפות של כוס של הבקתה, אבל מתי רק מסתכלת מבחוץ במכונית מסבאה ראיתי מטושטשים צלליות. השלמת מאמר על סרטים עבור גוון, נציין כי עם התקדמות הטכנולוגיה, רכישת tonirovochnymi אוטומטי סרטים ומראות כל צרכן חדש מאפיינים, הפונקציה כדי לשפר את המראה של הרכב באמצעות ההצללה לא איבדה את הרלוונטיות שלו. אמנות צבועה המכונית האינדיבידואליות, מקצה זה מתוך משקל רגיל, נותן את הרכב מקוריות נוספות. תן לנו להזכיר לך ש-avtougonshhik נדיר הזה רוצה להסיג גבול על המכונית, אשר כל כך דומה לשום דבר אחר.

About

Categories: כללי תגיות: