אינטואציה בעסקים

איפה הם היזמים? לעתים קרובות עסק שירש מהוריו. במקרים אחרים, חיים מביא אותך לאנשים לעשות מציעים לכם להצטרף אליהם לשתף. ויש פעמים שבהם אתה פשוט ראש נופל מן המוכן עסקים חובתך היא רק כדי לשמור ולפתח את זה. בחיים הכל. אבל במאמר זה נשקול אפשרות זו כאשר ההורים שלך אף פעם לא עושים עסקים ויש להם תמיד עבד עבור שוכרים. לפיכך, הדבר היחיד שהם יכולים לעזור לך, אז זה לא מפריע לך לבנות את העסק שלכם. וזה מלבד חברים יש לך את הרפתקני אין. וגם את העסק על ראשו כמו שאתה לעולם לא לא תיפול.

מאמר זה הוא עבור מי עובד במשרד רגיל שעובד חמישה ימים בשבוע 9:00-18:00, כל חודש הולך במחלקת החשבות לקבל את שכרם פעם בשנה במקרה הטוב, הולך לנוח מצרים או טורקיה בלילה, בסתר חולם על ביתו, מכונית נוחה, נסיעות חינם לוח עבודה נוספת של הנשמה רבים נעימה ומזמינה והתודעה של הדברים. רק רוצה לציין כי אלה היזמים המצליחים אשר "מזל" כדי לקבל עסק על ידי ירושה או שהם על זמן במקום הנכון – בכלל לא מזל שיש לך לקנא. יזמים אלה גם אנשים רגילים כמוך וכמוני. אבל הם נבדלים על ידי דבר אחד – גישה חיובית, האמונה האמונה הנכונה בעצמך. ועל החשיבה שלהם מחשבות חיוביות למשוך לתוך חייהם של אנשים ואירועים עניין. חשיבה כזו היא קשה, אבל אפשר ללמוד כמעט כל אחד מכם. הוא היה רוצה. לאחר אתה לא חושב שכל האנשים העשירים יש צבר את הונו רק גניבה והונאה? תחשוב ככה, לפחות, לא נבון, שכן רק אחד מחשבות כאלה, אתה צריך לסגור את הדרך שלך להצלחה ושגשוג.

אז אתה עובד במשרד. אתה עייף עד מוות, ויש לך זמן רב לחשוב על בניית העסק שלהם. חשבת כבר על כמה אפשרויות, אולי אפילו ניסתה ללא הצלחה את אחד מהם. אבל זה לא משנה את המהות, אתה עדיין עובד על בעבודה בפרוטות וחולמים על העתיד המזהיר שלו. איך אתה יכול לפעול במצב כזה? אתה יכול לקחת את הצעדים רגילה. זה כדי לנתח את המצב בשוק, לחשוב, מה טובין או שירותים יש ביקוש. חישוב הזדמנויות פיננסיות שלך ולנסות לעשות משהו בקשר לזה. בשלב הבא, תוכנית עסקית פשוטה משוכות, ואתה מתחיל ליישם אותו. האם גישה חיובית ובתמים מאמינים כי זהו הפרוייקט נופל לתוך הרשימה של 2-3% מאלו של עסקים חדשים ששורדים לאחר 3-5 שנים של מאבק על הקיום. 97% הנותרים, למרבה הצער, או לפשוט את הרגל, או לפלוט קיום עלוב. אני לא יודע על שמועות מספר רב של יזמים העוסקים העסק שלהם פשוט כי הם לא יודעים יותר על איפה ליישם את כישוריהם ולהרוויח זמן על התיק שלו ליד כלום. מדוע יש מצב כזה? למה רוב חברות ועסקים יפשטו את הרגל בשנה הראשונה? למה אופטימיים ביותר למדי מרחיקות לכת פרויקטים עסקיים לא מביאים לבעליהם כתוצאה פרוטה, אלא רק כאבי ראש אכזבה? וזה קל מאוד. מצב זה מתרחש מלכתחילה כי היזמים לא העבודה שלהם. הם היו עצלנים מדי כדי להגדיר את משימתם, הכישרונות והיכולות שלהם, והחל עסק בכיוון אשר יש להם נשמה אין שקרים. נוסף על כך ניתן לקרוא את המאמר "יצירת עסק (חלק 3). למה לבחור הדבר האהוב ". ושנית, יזמים צער כזה מצפים הסיכויים והרווחיות של העסק שלו, רק באמצעות חשיבה לוגית שלהם. אבל! היגיון יכול לפעול רק על עובדות אלה שברשותה כרגע. המוחות שלנו לא יכולים לראות מה יקרה מחר או מחרתיים, כמו העסק שלנו, כלקוחות להגיב המוצר שלנו, אשר ידרשו, וכו 'יהיה וחוץ מזה, אם ניקח בחשבון כי לפני לא היה לך ניסיון ביצירת עסק, אתה יכול לעשות את התוכנית העסקית שלך מבוסס רק על הפנטזיות שלהם, לא יותר. גם אם אתה חושב כי עסקת win-win, זה רק נראה כך לך. אם אתה יכול לדבר עם אנשים שיש להם זמן רב עוסקת בעסק הזה, הם היו כנראה לספר לכם סיפור אחר. כלומר, אין לך ניסיון או ידע של השוק, היכרויות, היצע גדול של כסף. ועם כל המטען הזה מושך למטה אתה מנסה לארגן עסק רווחי רק באמצעות חשיבה לוגית שלו. מה אתה חושב שיש לך משהו קרה? כמובן שלא. אתה סתם מבזבז את חסכונותיהם, מאוכזב לחלוטין אפשרות של בניית עסקים, התוצאה תהיה חזרה לעבוד שכיר חרב. אני חושב שזה כזה לסיום אתה לא מרוצים.

אני מציע גישה שונה לחלוטין לעבודתם. יתר על כן, שיטה זו נבדק על עשרות פרויקטים שכבר הוכיחו את יעילותם. אז. 1. חתום על הנייר את כל הכישרונות, היכולות, הידע, מיומנויות שאתה יכול להשתמש איכשהו בעסק. 2. ב 2-3 שבועות בכל יום לנסות להמציא כמה רעיונות לעסק. 3. ואז לזהות את עצמך 3.5 רעיונות שאתה חושב הוא מציאותי ביותר ריאלי. אתה חייב להאמין יישומן. 4. תחשוב בראש שלך תוכנית גסה לכל פרויקט. אני מדגיש את המילה "מופת". אתה לא צריך לפרט יותר מדי לחשוב על כל צעד. בצע רק כללית תוכנית. 5. סביר להניח, תהיה לך האפשרות 2-3 הכי מתאים לך לבנות את העסק שלך. אתה מרגיש שאתה מעוניין בו כאן אתה יכול להצליח. הדבר החשוב ביותר – פרויקטים אלה צריכים להיות לעניין אותך. שלך הנשמה חייבת לשיר למחשבה על שיעור כזה. אם אתה מנסה ליצור עסק מבוסס רק על רווח חומרי, האני הפנימי שלכם יהיה מאוד פעיל להתנגד, ובכך תיצור חבורה של בעיות. 6. עכשיו הנקודה החשובה ביותר. החלטתם עם 2-3 שורות של יצירת עסקים. פרויקטים אלה לך השראה. חשבתם תכניות הכוללת ליישום שלהם. עכשיו כל מה שאתה צריך כלום. בגין לאט לפעול בכל כיוונים. יש לזכור – כדי לגלות מידע מפורט כדי ללמוד את השוק, לתקשר עם אנשי מקצוע בתחום זה. זה נלקח לערב את הפעולות שניתן לעשות מאמץ היום. כאשר אתה מתחיל לפעול, אתה הביעו כוונה ונכונות להקים במקרה שלהם. אבל בלי ניסיון וקשרים, אתה לא יכול לדעת בדיוק מה הפרויקט יהיה מוצלח אשר להיכשל. אז אתה צריך להשתמש באינטואיציה שלך, להבדיל המוח שלך יודע מה הפרויקט יהיה מוצלח ואילו צעדים חד פעמי או אחר צריך להיעשות. המשימה שלך היא לומר "אני רוצה את זה וזהו זה" ולהתחיל לפעול. ומהי בדיוק המטרה שלך היא הבינה, זה הוא לא הבעיה שלך. איך האירועים יפתחו עוד ואיך להבין מה בדיוק את הפרויקט בשל לתת את כל הזמן שלך? אתה צריך לעקוב מקרוב אחר הנסיבות החיצוניות ואירועים. לדוגמה, ניסה לפעול בכיוון מסוים, אבל אתה מרגיש את ההתנגדות של המרחב. לא ניתן למצוא את המידע הדרוש לך, לא תופסים אדם הרצויה, תמיד יש מכשולים מסוימים. זה האינטואיציה אומרת לך שאין לך לחכות. לא יכול לנטוש את הפרויקט הזה, אבל לנסות להתקרב אליה מהצד השני.

בכל מקרה, להיות גמישים להקשיב לתחושות הפנימיות שלכם. אם מנסה להגיע למימוש פרויקט עסקי מסוים נמצא בצד זה או אחר, ובכל מקום אתה מצליח ומכשולים, זהו סימן ברור לכך אין לך מה לעשות כאן. אבל קודם אתה חייב לשים לב לא שם, שבו יש לך מכשולים, אלא לאן אתה הולך בסדר בכוחות עצמו. איזה אחד הפרויקטים שלך (ואולי לא אחת), תבחין כי שטח מוגדר הברכה. אתה מופתע למצוא את עצמם ללא כל מאמץ את המידע הנכון, יש דרכים ואמצעים כדי ליישם את הפרויקט הזה, הכל נראה מאוד ללכת בידיים שלך. הכל הולך בצורה חלקה ללא מאמץ. משפט המפתח כאן היא "ללא כל מאמץ מיוחד". אם יש לך לעשות מאמצים עצומים, דורך על עצמם להתמודד עם רוח הראש, אז זה בהחלט לא בכיוון שלך. ככל שתקדימו להבין זאת, הבריאות יותר כוח יחסוך. אני לא אומר שאתה לא צריך להזיע עבודה טובה עבור ההשקה המוצלחת של העסק שלך. אבל אם אתה זז בכיוון הנכון, תוכל לעבוד עם הנאה. התפקיד האהוב עלי, גם אם אתה עושה את זה כל היום, מביא את האנרגיה, לא לוקח את זה. ולבסוף, אני חוזר על נקודות מפתח. 1. כדי לקבוע את מספר נעימה לנשמה של פרויקטים עסקיים. 2. בגין לעשות צעדים קטנים כדי לבדוק את הכיוון שבו היקום הוא מוכן לסייע אתם. 3. פרויקט זה, המספק הקלה ביותר עבורנו, אנחנו מתחילים להוציא לפועל. 4. כל הזמן להקשיב לעצמך למצוא דרך כזו של התפתחות, שבו הכל נעשה "בלי הרבה מאמץ". 5. אם אתה נתקל במכשול, לא לנסות את זה לפרוץ, ולקחת בחשבון את המסר של האינטואיציה שלנו, כיוון לשנות קצת, ללכת סביב המכשול. הקריטריונים העיקריים שאתה צריך להשתמש בעת יצירת העסק שלהם, את הדברים הבאים: "השימוש שלכם כישרונות ויכולות "," טיפים של היקום "," אינטואיציה "," ללא מאמץ "," לא להתמודד עם מכשולים "," להקשיב לעצמך "," עושה מה זה כיף. " הקשיבו לעצמכם, הקשיבו לאינטואיציה שלכם, שימו לב טיפים של היקום, ואת העסק שלך בעתיד יביא לך לא רק רווחים כספיים, אבל תענוג והנאה.

About

Categories: כללי תגיות: