איך לעשות פנסיונר?

מציאות החיים הם כאלה שיש לנו היום ברוסיה יש אנשים בודדים רבים. קודם כל נשים מעל 40-50 שנים. זה היה בשל העובדה כי כאשר נישאה, היא היתה מאוכזבת הנבחר שלו, למעשה התברר, לא "נסיך על סוס לבן … אבל ההיפך הוא הנכון: אלפונסו, שתיין מכור לסמים, רודף נשים … הסיבות הן רבות, כל לא לספור. אבל זה הכרחי כדי לחיות, לגדל ילדים צריך? חלקם הופכים עצמית biznes – wumen, אבל כזה למרבה הצער, לא הרבה. וגם "עבודה של גברים" כולו נופל על כתפי השברירי של נשים עניות. מישהו, חורקת לבי, דרך מאמץ אדיר, כדי להתמודד עם זה, אבל יש כאלה שלא.

חייתי חיים ארוכים למדי, והיא לימדה אותי. החל לעבוד עם 16 שנים, שולט עסקאות רבות: שרברב חשמלאי, נגר, נגרות, מעצב גרפי … המוטו שלי בחיים תמיד את הכלל – "האם זה שאתה אוהב את עצמך, אז אחרים יאהבו את זה!" לפני שנה, חיבור לאינטרנט, החל אדונו. וכאן, ממקורות רבים ללמוד לבנות את העסק שלך באינטרנט יש הבנה טובה של מה שאתה מציע לאנשים להיות מקצועי בעניין הזה. עם השתקפות, החליט ביכולותיהם ליכולות של האינטרנט להתאחד וליצור העסק – "בעל לשעה". למה לא, חשבתי, כי הביקוש בידיים מיומנות גבוהה, ולמען האמת, הרוויח יותר מ רובל לא יהיה בבית המשפט המשבר וכדי נברשת * להטביע טירה חדשה לאסוף את תיקון רהיטים שנרכשו * מיקסר להחליף מתג שבור להתקין שקע נוסף * מה היתרון שלכם? לאחר ביצוע הבחירה שלך – אתה חוסך: זמן, עצבים כוח! אני עובד שבעה ימים בשבוע 9.00-21.00 עלות התייעצות – 100 $.

עלות העבודות – 300 רובל / שעה טלפון: 89609824545 גברות יקרים קשישים, אני מציע להשתמש בשירותים שלי. הגמלאים הנחה לנכים – 10% אז מה הם התוצאות, אתם שואלים? התשובה היא … בינואר היה 2 הזמנות הרווחים הסתכמו ב 1,300 רובל. בחודש פברואר, גם 2 הזמנות, הרווחים -3,000 רובל. כמובן, עבור חלק זה לא מספיק, אבל עבור אלה שיושבים בבית בהעדר עבודה קבועה – זה משהו! לכן, אל ייאוש, תסתכל סביבך, לחשוב על מה שאתה מסוגל לעשות כן. אפילו יותר טוב, אם מדובר במשהו ייחודי, ואנשים צריכים. Pofantaziruyte, ובאומץ לגלם את הרעיונות שלך לחיים. זכור: – "זוכה איטי ויציב הולך! "בברכה, ניקולס Slepakov. כרטיס עסק מקוון:

About

Categories: כללי תגיות: