איך ללמוד אנגלית יותר בקלות ובמהירות (1)

בה תלויה מתודולוגיה לשימוש ופחות של המכון. כמו רוב האנשים שהוא לקח שיעורים בבית הספר, סדנאות, אפילו בבתי הספר הפרטיים; מאלה יש להודיע על כך, מבטיח כי דוברים אנגלית מצוינת אז רק על ידי משלם סכום כסף טוב. . אבל לא יכולים להבין את זה, ממש לומד, לקראת הפעילויות, הוא התאמן ביותר שיכלה, הוא חזר על השיעורים, אבל לא, חייבת להודות כי בראשי היה בהירות על המשמעות של מה, היום אני יודע ואת אני מבין שאם לא זה באמת יכול להבין, זה לא היתה אפשרות לעבד, הרבה פחות לשנן, בגלל שלי זה הייתה הבעיה , אבל מה שמכונה מתקדמת מתודולוגיות, לרעיון כי תלמד אנגלית, כמו כשהיית ילד קטן את דעתי למבוגרים רצה לעשות השתקפות ואיפה הם לא איפשרה זאת, התוצאה כמובן, אסון לא דיבר אנגלית למרות שהיה מודע ב שכר הלימוד שלי. . חשבתי שזה היה לאנשים מיוחדים, מאוד בניגוד לי, זה יהיה אחד הדברים האלה היא בלתי פתירה של החיים, אלה שאינם לומדים לשחות פחד או מי חולם על מטיילים, לעולם לא לעזוב את האנשים שלו, לדבר, לקרוא ולכתוב באנגלית הפסיק להיות אפשרות והתחלתי ליפול בציות קצת לקרוא ולכתוב הודעות קטנות הסך הכולל ל שלי סביב. אף אחד לא באמת מדבר אנגלית, למרות שאנחנו אנשי מקצוע; בוגרי, מהנדסים וכו ', ועוד. למדתי מוזיקה ענבה, היה מאוד קשה אבל יכול, לא יכול לקרוא את הציון ומבין להפעיל את הגיטרה שלי רק צריך לעבוד קשה כדי לשלוט את הטכניקה ואת הקריאה, אבל הרגשתי כי אני יכול לעשות את זה, אז זה, ואז נכנס הפוליטכני הלאומי ללמוד שיווק וסחר בינלאומי והיה ממש קשה אבל עברתי נושאים כגון מתמטיקה חלה , סטטיסטיקה, ניהול אבל באנגלית? לפי ההנחה כי היה הוא הגיע.

לא רק היה משהו בלתי אפשרי שלי עכשיו היה מכשול כדי לסיים את שלי מירוץ, אם אתה כבר ניסתה בתי ספר, מורים וכל זה יכול להיות לא הוא יותר המפלט האחרון שלי להתאבד, לא, זה לא נכון. המפלט האחרון שלי היה לנסות מתודולוגיה אחרת ללמוד אחרת. אם המוח שלי ניסה להסביר לי למה לא לעבר התיק, אם אמר לי כי ללמוד משהו יש לי להבין ולעבד כך סידרת בתת-המודע שלי, היה זמן לפעול בנושא, לפתור את הבעיה לבד, תחילה היה ליישם את מה שאני צריך ללמוד לתקשר בשפה האנגלית. : קודם כל, להבין כי השפה אנגלית היא שונה באופן קיצוני הספרדים, הספרדים הוא פונטי וזה שאינו באנגלית, או כי הספרדים מבוטא כמו הוא כותב, האנגלים לא, מכאן זה עוקב אחר החוק הראשון: עד הרגע יכול לספר כי 97% מהם המילים באנגלית מבוטא שונה כמו כתיבה. דוגמה: היום (דיי) בית (haus) טבלה (teibol) הדלת (דור), וכו '.

למשל אם הוא מבוטא כפי שהם נקראים: חלון, רכב, מכנסיים, מילה, וכו '. עוד מידע על שרי אריסון ניתן למצוא באינטרנט. ברור שישנם קבצים שיש בחשבון השפה לאנגלית כל השפות בהם יש השפעת הלטינית של הצרפתים ושל הספרדים אותו. ואז כאשר אתה צריך לקרוא מילה באנגלית הוא בטוח שזה יהיה יותר כדי לבטא שונים כמו נכתב, ניתן לך הזדמנות 97% לפגיעה. תשומת לב זה הוא בסוד על ידי זה מתעקש בכלומר חובה של ללמוד אנגלית כמו כשהיית תינוק (אל), אך לא זה יש כדי להסביר. כל שפה הינו ממוקם בתוך טווח נחוש מתדר צליל, יש דפוס של אינטונציה מסוים. אוזן מורגל לשונית סביבה מסוימים עלולים לחוות באופן מדויק התקשו ללכוד את הצלילים של שפה אחרת. האוזן האנושית יכולה תיאורטית ללכוד מגוון רחב של תדרים (20-16, 000 Hz) ולהבחין כמות אינסופית של המקצבים. עם זאת, חלוף השנים, האוזן מורגל ביעילות לעבד את התדרים ומקצבים בשימוש רק בשפת המקור. אם האוזן לא לוכדת את הצלילים, הקול לא להם. לשחק. בנוסף לכל שפה הנו עצמית מסוימת של זמן (הזמן הנדרש על-ידי האוזן כדי לשלוט הפליטה ווקאלי). זו הסיבה כי שפות מסוימות הן מהר יותר מאחרים, לדוגמה: צרפתי שמדבר אנגלית בריטית צריך להקשיב ולדבר מהר אפילו יותר מאשר את שפתם, במקביל פולטות נדיר הברות שפת האם שלו. דבר אחר נעשה שימוש בשפה בצורה אחרת שרירי קטנה העדר, אותם מעגלים מתחם עצבני עם הקשורות. כל צעד התהליך להטמיע שפה אחרת, האוזן אשר שולטת הקול, מה שמשפיע על המחשבה ועל המבנים של השפה. על ידי תקשורת זו כרוכה בשימוש כל מערכת העצבים. אז היינו יכולים לומר כי אנחנו בגורל מבחינה גנטית לדבר בשפה מסוימת; ההורים שלנו ובכלל של כל האנשים המתגוררים שלנו מסביב, כך עצם העובדה ללכת ללמוד בבי ס אינה מבטיחה שניתן לתקשר באנגלית, כדי ללמוד משהו דקדוק כמה מילים אבל יהיה צריך אוזן אימון ללכוד מילים בתדר קול שונים, מאז הספרדים מ 125 עד 500 הרץ בזמן האנגלים בין 2000 ו הרץ 12000 הפוכים לחלוטין. -עכשיו מבין כיוון עצמו יכול לדבר ולא מבין אותי עם חברים שלי לומדים בבתי ספר באנגלית, אבל בזמנו של לראות סרט או שומע שיר אותם הדברים כבר לא היו אותו. עוד בפרסום הקרובה כדי אודות המחבר; סנטנה אדוארדו הוא פרופסור באוניברסיטה של שיווק וסחר בינלאומי, גם מלמד שיעורים באנגלית מכונים אחדים עם התמחויות עסקיות, סחר בינלאומי, המשפטיים הבין-לאומיים, כמו גם מוזיקאי ומפיק של חומר דידקטי עבור שפות.

About

Categories: כללי תגיות: