איך להתמודד עם אנשים שליליים

. משהו המשפיע באופן מהותי רבים חי עם אנשים שיש להם נוף רע של החיים, וכי לכן הכל כדי לראות שחור, המקרה הכי כואב כי רבים מהאנשים האלה Negativasa להיות הבוסים שלך באותו, עמיתים לעבודה, חברים, אבות, אחים ובני אפילו הכלה באותו. משהו מוזר קורה בתוך העבודה שלך, יום אחד להחליט כי השליליות בחיים שלך צריך להיות נשלל, לשנות את הגישה שלך לחלוטין, צריך סגנון חיים טוב יותר, התמקדו מסתכל על החיים שלו מנקודת מבט אופטימית, מציבה אותך בתור בן אדם שיש לו חזון של חיים חיובית. העבודה שלך. אתה עובד קשה על הפרוייקטים שלך, נוכח העבודה יוזמות ותוכניות ניהול כללי של החברה שלך, וזה הדבר הראשון תשמע מפני שרוב האנשים לא יעבוד. משהו מאוד מוזר קורה אפילו מתי סוף סוף פרויקטים ותוכניות שלך יש את הצפוי שיפור, העולם; בין השאר, את פניכם, ולא מצד שני; ואני כמעט ביותר, את שלו. .

משהו משותף זה יקרה הוא לא רק שיש לך יקנאו, אבל הם ינסו לעקוב אחר הצעדים שלך שאתה עשית, ינסה להצליח כמו יש לך את זה, בעקבות מה אתה עושה- זה נפוץ להתרחש, ראה הנפוץ ביותר בא לידי ביטוי-התנהגות זו, בדיוק מי היה סלוגן עבור זה לא יעבוד. היחסים בן הזוג שלך. כאשר אתה מנסה לשכנע אישה להיכנס יחסים, נפוץ מאוד תוכל לשמוע מפיה, comprometersea פחד או לשקול את זה כי הם גרמו לו נזק רב מדי, לא רוצה לסבול מסה, בתוכך, גורם לך שאלות ושאל את עצמך Ÿque קרה ב שלי אז היא דוחה אותי?… למרות שזה לא שאלה ספציפית, התחושה נשאר. לעשות, לבטל את הבלתי אפשרי לשכנע אותה כי מערכות יחסים יכולים לעבוד, תמיד מנסה לגרום לו לראות את זה כדי שבני האדם הם fielesa ו זה, לכן, אתה ההבדל. בספורט. זה נפוץ שיש מאמן שמטרתו היא רק כדי ליצור מצבי משחק שלהם, תוך השמטת את המהלכים, ו מיזוג לך הנחיות כי לך מקומות מום כישרונך נולד, לצמצם אותו עד עפר. זה נפוץ לשמוע את סוג זה של המאמנים להגיש השחקנים שלהם, ואת mutilators של הכישרון הטבעי שלו.

Ÿcomo להתייחס לאנשים שלילי? על העבודה. מראש, אלא בחוזקה תזכרו, אנשים רבים חיים את חייהם שעברו קצר ראייה כי חוויות הציעו לך, בוס קטן pro active, עמיתים שבאו ממשפחות מטריארכלית או הפטריארכלית (משפחות בהם לו רק נשים או גברים בלבד). זה טבעי לצפות היוזמה הקטנה של גברים משפחתן הובלת על ידי אמא, במקרה של נשים, זה נפוץ מאוד שיש אין יוזמה ע י נשים משפחתן הובלת על ידי אבות ואחים. לכן יש להבין כי האנשים האלה חיו שקוע יחיד המציאות של מי היא חדשה, נותן עולם משובח, עולם עסיסיים, איפה היא יושבת אורח, שבו חש כי אתה הוא עולם חדש שאליו היא הגיעה מעולם לא לפני. ספורט מנע המסדירים את החוויות של המאמנים קשות את החזון שלך של החיים, מבינים כי מעשיהם על פי הידע המהוללים שלה, המבוסס על ההצלחה והכישלון של חוויות שלהם, אבל אל תיתן שלהם השפעות שליליות התצוגה של החיים. ותמיד… היא חיובית, זה משדר ונותן פוזיטיביזם, לזכור תמיד להיות מנהיג. מוזכר בכתובים: להיות אור בקרב Tinieblasa.

About

Categories: כללי תגיות: