אולטרסאונד של היריון

_ מבוא זיהוי העובר כבל עגול במהלך השליש האחרון של ההריון, בזמנו של העבודה הוא בעל חשיבות רבה, בגלל התחלואה והתמותה הלידה וזה משויך: אנמיה, neonatall, meconio2, הפרעות מטבוליות של איזון חומצה-base3, חנק perinatal4, 6, ו- fetal7 מוות. השכיחות של ישות זו משתנה מ- 15% במהלך ההריון עד 33% בזמנו של ה-parto8-10. התדר של חוט עגול היה קשור עם אורך מוגזם של חבל הטבור, ריבוי מי שפיר, העוברים קטן vertice9 מצגות, 11. לפחות במקרים שבהם שם היא האבחנה שם אין נתונים קליניים של מצוקה עוברית, היא אינדיקציה ניטור עם ניטור העובר במהלך העבודה, ועם הופעתה של decelerations משתנה או הבנה של תחרה – יש מחברים – נתונים הוא אינדיקציה cesarea5, 6. שגרת החיפוש, גם על-ידי תחרה קליני או מעגלי הקבינט, יכול לתרום להקטין את התחלואה ואת התמותה perinatal12. ישנם שיטות אבחון שונות כדי לזהות כבל עגול; שיטות קליניים כוללים את cuello10 ואת vibroacustica5 גירוי ושיטות של הממשלה, בקרב ultrasonido10. אבחון אולטרסאונד בזמן אמת, קיבולת 3.5 מוערך ב המחקר הנוכחי 20mhz. חומר ושיטות למדנו 114 חולים שנכנסו חופשת לידה בולוגנסי הישן (הבתולה הקליני הנוכחי של האומנה) טרוחיו, עם ההריון-המונח, צירים בשלב פעיל, ללא סיבוכים.

בוצע אולטרסאונד כל להיריון (שימוש) על ההכנסה שלו, לצורך זיהוי תחרה מעגלית; הם נכנסו לאחר מכן השירות של אשפוז לניהול וניטור של העבודה. בזמנו של משלוח הנרתיק או קיסרי, זה אומתה נוכחות או היעדרות של חוט עגול בכל אחד מן החולים אשר השתתפו במחקר. קריטריונים אבחון אולטרסאונד היה תמונה של שניים או שלושה מבריק קווים מקבילים מסודרים קטעים רצופים, מקיפים את fetal10 צוואר. שימוש המותג ציוד סאונד מדיסון Sonoet, דגם 5000, 3.5 מגה-הרץ, עם אלקטרונית biconvex מתמר, מותג מדפסת נייר תרמי המצלמה Sony. התקן של השוואה היה פריט חזותי ישיר של נוכחות או היעדרות של כבל עגול במהלך משלוח הנרתיק או קיסרי.

ניתוח סטטיסטי כדי להעריך את הפער בין השימוש תקן הזהב היה המבחן של כיכר McNemar קי. על ההערכה של הקשר בין תחרה מעגלית ועשרות מבחן אפגאר בלידה, בדיקה מדוקדקת של פישר, כמו גם להעריך ולאתר את הקשר עם רזולוציה ההריון דרך משמש. על ההערכה של הבדיקה ' אבחון ' התבצע הערכות של רגישות וספציפיות, עם שלהם מרווחי ביטחון של 95%, כמו גם את ערכים חזוי חיוביים ושליליים, וכן מבחן הסבירות ודיוק יחס. ערך של P שווה או קטנה מ- 0.05 נחשב משמעותי.

About

Categories: כללי תגיות: